Oczyszczacze powietrza IDEAL

Autoryzowany dystrybutor IDEAL

 

IDEAL jest rodzinną firmą z siedzibą w Balingen, produkującą wysokiej jakości oczyszczacze powietrza. Na międzynarodowych rynkach firma zadebiutowała 70 lat temu, znana jest przede wszystkim z urządzeń biurowych.

 

IDEAL Health wraz z Freudenberg (światowym liderem w produkcji filtrów) opracował rewolucyjne filtry do oczyszczaczy 360°. Te pięciowarstwowe filtry HEPA odpowiadające klasie H14 charakteryzują się bardzo niskimi oporami przepływu (na poziomie EPA12), skutecznością na poziomie 99,997% (H14) i kumulacją zanieczyszczeń w całej objętości filtra (tzw. 'depth loading'), co wydłuża ich żywotność. 

 

IDEAL AP xx PRO są zaprojektowane i produkowane wyłącznie w Niemczech. Modele AP15, AP30 i AP45 produkowane są według rygorystycznych wytycznych IDEAL przez koreańskiego podwykonawcę. Wszystkie oczyszczacze IDEAL są niezwykle energooszczędne i ciche.

 

IDEAL dba nie tylko o skuteczność i niezawodność ale też o innowacyjność swoich oczyszczaczy. Każdy oczyszczacz powietrza IDEAL został wyposażony w liczne funkcje. Wiele trybów pracy, aplikacja WiFi czy wskaźnik jakości powietrza to tylko niektóre z funkcji, które możemy spotkać w sprzętach tej niemieckiej firmy.

 

Oczyszczacze IDEAL zdobywają liczne certyfikaty. Warto wspomnieć o ECARF, który zaświadcza o przydatności urządzeń do walki z alergenami wziewnymi. Urządzenia są polecane do pomieszczeń medycznych, o czym zaświadcza certyfikat Institut Schwarzkopf. Oczyszczacze marki IDEAL polecamy głównie do zastosowań domowych, doskonale również sprawdzą się w biurach, szkołach, przedszkolach czy innych pomieszczeniach użyteczności publicznej.

IDEAL AP 15

IDEAL AP 15

1 399,00 zł

Doskonała precyzja, wysoka niezawodność i estetyka wykonania oraz nienaganny wygląd to główne cechy oczyszczacza powietrza IDEAL AP 15. To niezwykle ciche (26dB+) i energooszczędne (4W+) urządzenie jest w stanie zadowolić każdego użytkownika. Doskonała filtracja zapewnia świetne efekty w oczyszczaniu w pomieszczeniach do powierzchni 25 m2.

IDEAL AP 30

IDEAL AP 30

1 599,00 zł

Wielka wydajność (przepływ powietrza 330 m3/h), która idzie w parze z cichą pracą (26dB+) oraz niezwykle niskim poborem energii (4W+). Innowacyjna technologia gwarantuje niezawodność na wysokim poziomie, a świetna filtracja czyste i rześkie powietrze w blisko 100%. Poznaj innowacyjny oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 przeznaczony do powierzchni do 45 m2.

IDEAL AP 45

IDEAL AP 45

1 999,00 zł

IDEAL AP 45 jest najmocniejszym oczyszczaczem z topowej serii niemieckiej firmy. Cicha praca (27db+) oraz niskie zużycie energii (11W+) pozwalają cieszyć się długowiecznością urządzenia. Atrakcyjny design nie pozwala przejść obojętnie obok, a unikalna filtracja gwarantuje czyste powietrze w blisko 100%! Znakomita wydajność (przepływ powietrza aż 500 m3/h) pozwala na używanie oczyszczacza w pomieszczeniach do 70 m2.

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 40 Med Edition

IDEAL AP 40 MED EDITION

1 999,00 zł

Wielka wydajność (przepływ powietrza 480 m3/h), niezwykle niski pobór energii (5W+), cicha praca (28 dB) oraz niska cena sprawiają, że IDEAL AP 40 Med Edition jest niezwykle dobrym wyborem. Za czyste powietrze odpowiada innowacyjny system AEON Blue, który gwarantuje czyste powietrze w blisko 100%. Funkcje dodatkowe pozwalają cieszyć się prostotą w obsłudze. Oczyszczacz doskonale sprawdzi się na powierzchniach do 40 m2.

IDEAL AP 30 Pro

IDEAL AP 30 Pro

2 199,00 zł

Oryginalna budowa zajmująca małą ilość miejsca, ultracicha praca (16 dB+) oraz niskie zużycie energii (5W+) są głównymi cechami oczyszczacza IDEAL AP 30 PRO. Atrakcyjny wygląd pozwalający na IDEALne wkomponowanie się w każde pomieszczenie. Filtr HEPA-14 dający znakomite efekty w oczyszczaniu powietrza. Duża wydajność (przepływ powietrza 300 m3/h) pozwala na swobodne używanie modelu w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2.

IDEAL AP 40 Pro

IDEAL AP 40 Pro

2 699,00 zł

IDEAL AP 40 Pro jest urządzeniem wyprodukowanym zgodnie z zasadami niemieckiej technologii. Zwraca uwagę zdumiewająco cicha praca (16 dB+) oraz niskie zużycie energii (5W+). Niebanalny wygląd, filtr HEPA-14 360°, wielka wydajność (przepływ 420 m3/h) zachwycają! Produkt przeznaczony do powierzchni do 50 m2.

IDEAL AP 60 Pro

IDEAL AP 60 Pro

4 299,00 zł

Seria PRO od niemieckiego producenta należy do profesjonalnych oczyszczaczy powietrza. Zastosowanie innowacyjnego filtra 360° gwarantuje czyste powietrze. Wielka wydajność (przepływ powietrza aż 600 m3/h) oraz imponująca jakość wykonania wyprzedzają konkurencję o dekadę. W dodatku atrakcyjny design, energooszczędność (6W+), cicha praca (16,5 dB+) sprawiają, że oczyszczacz zadowoli każdego. Przeznaczony dla pomieszczeń do 80 m2.

IDEAL AP 80 Pro

IDEAL AP 80 Pro

4 899,00 zł

Ogromna wydajność (przepływ powietrza 800 m3/h) idzie w parze z niskim poziomem głośności (18 dB+) oraz energooszczędnością (już od zaledwie 6W!). Dodajmy niezwykle atrakcyjny design, unikalny i wysokowydajny filtr 360° oraz bogate wyposażenie. Niemiecka precyzja gwarancją najlepszej jakości. To wszystko w najmocniejszym oczyszczaczu z niezwykle innowacyjnej serii Pro. Przeznaczony do wielkich powierzchni, nawet do 100 m2.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności