Oczyszczacze powietrza LIFAair

Dystrybutor LIFAair

 

LIFAair jest firmą związaną wyłącznie z branżą jakości powietrza. Została założona w 1988 roku w stolicy Finlandii, dynamicznie się rozwija i inwestuje w badania 10% dochodów. Do niedawna LIFA skupiona była na rozwiązaniach komercyjnych, tworząc m.in. profesjonalne urządzenia do czyszczenia systemów wentylacji, oczyszczacze powietrza do systemów HVAC, filtry powietrza dla przemysłu samochodowego i wojska. Na rynku znani są z opracowania filtrów HEPA, które przez bardzo długi czas eksploatacji mają niski spadek ciśnienia za filtrem (filtry LIFA 3G).

 

Cieszymy się, że możemy Ci przedstawić oczyszczacze na rynek konsumencki! Urządzenia wychodzące z fabryk LIFA air cechują się przede wszystkim ponadczasowym designem oraz tym, że do ich wykonania są użyte komponenty najwyższej jakości. Modele oczyszczaczy LIFAair wykonane są ze stali szlachetnej, wyjątkowe jest też ich sterowanie. Można to robić poprzez gładzenie górnej krawędzi urządzenia, aplikację na smartfona (Android lub iOS) lub stację kontrolną LIFAsmart. O stacji można napisać wiele, szczególnie wyróżniająca jest obecność czujnika dwutlenku węgla, TVOC i pyłów PM2.5.

 

Oczyszczacze LIFA sprawdzone są na dosłownie setki tysięcy sposobów. W samych tylko Chinach w 2016 roku sprzedano aż 200 000 sztuk tych wyjątkowych oczyszczaczy. Skupienie się firmy na tym wielkim kraju z wielkim smogem widać po zastosowanych filtrach. Tak olbrzymiej ilości węgla aktywnego nie sposób znaleźć w żadnych innych domowych oczyszczaczach. Oczyszczacze powietrza LIFAair były stosowane podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie, dbając o płuca i wydolność m.in. Michaela Phelpsa. 

 

LIFAair LA352C

LIFAair LA352C

2 299,00 zł

Dzięki unikalnej konstrukcji układu filtracyjnego gwarantuje precyzyjne oczyszczenie powietrza. Jego kształt zapewnia oszczędność miejsca (0,06 m2). Zaś kultura pracy, niska konsumpcja energii, wysoka jakość wykonania i materiałów (obudowa ze stali) sprawiają, że nie da się przed nim przejść obojętnie. Zalecana powierzchnia oczyszczania to 39 m2.

LIFAair LA352

LIFAair LA352

3 499,00 zł

Jest to model LIFAair LA352C, do którego dołączona została LIFAsmart kontrolująca pracę urządzenia oraz stanowiąca dokładne centrum pomiarowe jakości powietrza. Dzięki precyzyjnym czujnikom zmierzy poziom dwutlenku węgla, całkowitą ilość lotnych związków organicznych oraz pyłów PM2.5. Kupując w zestawie oszczędzasz! Oczyszczacz idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2.

LIFAair LA502C

LIFAair LA502C

3 299,00 zł

Ogromna wydajność (CADR wynoszący od 139 do 450 m3/godzina), unikalna konstrukcja, cicha praca (34 dB) i niski pobór energii. Do tego całkowite oczyszczenie powietrza, piękny nowatorski design - to wszystko w najnowszym oczyszczaczu powietrza LIFAair LA502C. Urządzenie świetnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach o powierzchni do 54 m2.

LIFAair LA502

LIFAair LA502

4 499,00 zł

Model LIFAair LA502C wraz z dołączoną LIFAsmart. Kontroluje ona pracę urządzenia oraz stanowi dokładne centrum pomiarowe jakości powietrza. Dzięki precyzyjnym czujnikom dowiemy się o stężeniu dwutlenku węgla, całkowitej ilości lotnych związków organicznych oraz pyłów PM2.5. Kupując w zestawie wychodzi taniej! Oczyszczacz nadaje się do 54 m2.

LIFAsmart LAM05

LIFAsmart LAM05

1 299,00 zł

Stacja kontrolno-pomiarowa z akumulatorem litowo-jonowym do oczyszczaczy LIFAair. Posiada czujniki PM2.5, LZO i dwutlenku węgla! Po sparowaniu z oczyszczaczem wyświetla też wilgotność i temperaturę. Pozwala na pełną kontrolę oczyszczacza z każdego miejsca na Ziemi, korzystanie z trybów automatycznych i monitorowanie procentowego zużycia filtrów. Może pracować w trybie autonomicznym, bez oczyszczacza. Wejdź i zobacz filmik przedstawiający obsługę stacji!