Oczyszczacze powietrza LIFAair

Dystrybutor LIFAair

 

LIFAair jest firmą związaną wyłącznie z branżą jakości powietrza. Została założona w 1988 roku w stolicy Finlandii, dynamicznie się rozwija i inwestuje w badania 10% dochodów. Do niedawna LIFA skupiona była na rozwiązaniach komercyjnych, tworząc m.in. profesjonalne urządzenia do czyszczenia systemów wentylacji, oczyszczacze powietrza do systemów HVAC, filtry powietrza dla przemysłu samochodowego i wojska. Na rynku znani są z opracowania filtrów HEPA, które przez bardzo długi czas eksploatacji mają niski spadek ciśnienia za filtrem (filtry LIFA 3G).

 

Cieszymy się, że możemy Ci przedstawić oczyszczacze na rynek konsumencki! Urządzenia wychodzące z fabryk LIFA air cechują się przede wszystkim ponadczasowym designem oraz tym, że do ich wykonania są użyte komponenty najwyższej jakości. Oba modele oczyszczaczy LIFAair wykonane są z aluminium, wyjątkowe jest też ich sterowanie. Można to robić poprzez delikatne gładzenie okręgu wylotu powietrza, przez aplikację na smartfona (Android lub iOS) lub stację kontrolną LIFAsmart. O stacji można napisać wiele, wyjątkowe są w szczególności czujniki dwutlenku węgla, formaldehydu i pyłów PM2.5.

 

Oczyszczacze Lifa są sprawdzone na dosłownie setki tysięcy sposobów, w samych tylko Chinach w 2016 roku Lifa Air sprzedała aż 200 000 sztuk swoich oczyszczaczy. Skupienie się firmy na tym wielkim kraju z wielkim smogem widać po zastosowanych filtrach. Tak olbrzymiej ilości węgla aktywnego nie sposób znaleźć w żadnych innych domowych oczyszczaczach. Ciekawostką jest fakt, że oczyszczacze powietrza LIFAair były stosowane podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie, dbając o płuca i wydolność m.in. Michaela Phelpsa. 

 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352

LIFAair LA352C

2 499,00 zł

Najnowszy model oczyszczacza powietrza wyprodukowany przez fińskiego potentata zdrowego powietrza. Przedstawiamy LIFAair LA352, który do oczyszczania wykorzystuje potężny filtr o specjalnej nowatorskiej budowie, gwarantujący całkowite oczyszczenie powietrza. Unikalna nigdzie niespotykana konstrukcja oczyszczacza, tryb cichej pracy (SLEEP tylko 33 dB) oraz niska konsumpcja energii sprawiają, że konkurencja zostaje w tyle. Zalecana powierzchnia oczyszczania to 39 m2.

LIFAair LA352 z LIFAsmart

LIFAair LA352 z LIFAsmart

3 499,00 zł

Nowość wśród oczyszczaczy powietrza LIFAair LA352 charakteryzuje się tym, że do sterowania wykorzystano innowacyjną, nigdy dotąd niespotykaną technologię oraz tym, że do samego procesu oczyszczania wykorzystano tutaj również specjalny nowatorski filtr. LA352 idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2, a unikalna okrągła konstrukcja oszczędza miejsce (zaledwie 0,06 m2) . Kolejnymi wielkimi zaletami urządzenia są cicha praca (tryb SLEEP zaledwie 33 dB) oraz oszczędność energii (maksymalnie 50W).

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA502

LIFAair LA502C

3 499,00 zł

Wielka wydajność (przepływ powietrza 450 m3/h), unikalna nowatorska konstrukcja, cicha praca, niski pobór energii, całkowite oczyszczenie powietrza, piękny nowatorski design - to wszystko w najnowszym oczyszczaczu powietrza LIFAair LA502. Oczyszczacz wyznacza nowe standardy! Urządzenie świetnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach o powierzchni do 54 m2. Poznaj doskonałą broń na brudne powietrze, o jakiej konkurencja może pomarzyć!

LIFAair LA502 z LIFAsmart

LIFAair LA502 z LIFAsmart

4 499,00 zł

Doskonała broń na zanieczyszczone powietrze! Wielka wydajność (przepływ powietrza 450 m3/h), atrakcyjny nowatorski design, cicha praca (zaczynająca się od zaledwie 34 dB) oraz energooszczędność to cechy, które stawiają urządzenie na równi z konkurencją. Zastosowanie do sterowania oraz filtracji innowacyjnej, nigdy dotąd niespotykanej technologii, sprawiają, że konkurencja zostaje w tyle. Poznaj LIFAair LA502! Oczyszczacz nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 54 m2.