Inspiracje

Zainspiruj się naszymi poradami, które pozwolą Ci cieszyć się wzorową kondycją fizyczną i bardzo dobrym samopoczuciem.

 

Jeżeli chcesz zapewnić sobie zdrowie i dobrą kondycję fizyczną, musisz pamiętać o przestrzeganiu kilku ważnych zasad. Regularna aktywność fizyczna, rzucenie palenia czy dobrze zbilansowana dieta, to podstawowe elementy zdrowego stylu życia.  Jeżeli chcesz przez długie lata cieszyć się dobrym stanem zdrowia, warto wprowadzić te zasady w życie jak najszybciej. Polecamy szereg wskazówek, które umilą Twój czas wolny, a także zainspirują Cię do prowadzenia aktywnego trybu życia.

Mewy na tle Big Bena w Londynie

Clean Air Act - czyli jak Anglicy poradzili sobie ze smogiem

Inspiracje

Zobacz w jaki sposób Anglicy 60 lat temu wprowadzili zmiany, które pomagają im do teraz chronić powietrze przed zanieczyszczeniami. Czy w Polsce wprowadzenie takich regulacji jest możliwe?

Panorama miasta w Islandii

Islandia - najczystsze państwo na świecie

Inspiracje

Są takie państwa jak Polska, które mają najgorsze powietrze w Unii Europejskiej, są i takie jak Islandia - które szczycą się najlepszym powietrzem w Europie. Jak to się dzieje, że jedni mogą cieszyć się czystym, rześkim powietrzem, kiedy drudzy dławią się smogiem?

Rowerzysta trzymający rower

Rower kontra samochód

Inspiracje

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie i środowisko naturalne, rozważ zmianę środka lokomocji na rower. Sprawdź jakie zalety możemy mieć z użytkowania roweru i gdzie ewentualnie lepiej może spisać się samochód.

Składniki diety antysmogowej

Dieta antysmogowa

Inspiracje

Wzmocnij swój organizm w walce ze smogiem dzięki specjalnie skomponowanej diecie. Włącz do swojej diety składniki, które zwiększą odporność Twojego organizmu na działanie smogu. Sprawdź jakie elementy pożywienia warto wprowadzić do swojej codziennej diety.