Badania

Prezentujemy najbardziej alarmujące wyniki badań określających zanieczyszczenie powietrza. Dowiedz się w jaki sposób zanieczyszczone powietrze może wpływać na Twój stan zdrowia i samopoczucie.

 

Liczne badania potwierdzają bardzo niekorzystne skutki oddziaływania zanieczyszczeń powietrza na ludzki organizm. Astma, alergia, choroby płuc oraz choroby układu krążenia to tylko kilka najczęściej występujących objawów wdychania zanieczyszczonego powietrza przez Polaków. Świadomość na temat negatywnych skutków wdychania smogu, powinna przekładać się na większe zaangażowanie społeczne oraz większą odpowiedzialność za ludzkie zdrowie. Na podstawie wyników badań, będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o zakupie oczyszczacza, który zabezpieczy Twój stan zdrowia oraz podwyższy komfort oddychania.

Fabryka emitująca zanieczyszczenia powietrza

Jakość powietrza w liczbach

Badania

Zanieczyszczenie powietrza w Polsce to fakt. Mamy najgorsze powietrze w Europie a jednocześnie. Sprawdź jak bardzo przekroczone są normy zanieczyszczenia powietrza w naszym kraju.

Wynik testu zanieczyszczenia powietrza w krakowskim mieszkaniu

Badamy krakowskie powietrze - fotorelacja

Badania

Chcemy dostarczać wam sprawdzonych i rzetelnych informacji na temat jakości polskiego powietrza. Postanowiliśmy więc przebadać powietrze w Krakowie, sprawdzić faktyczny stan zanieczyszczeń i wszystko pokazać Wam na zdjęciach. Przygotujcie się na porcje faktów prosto z polskiej stolicy smogu.