Dom

Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu. Prezentujemy sposoby, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną Twoich domowników.

 

Chcesz pozbyć się brzydkiego zapachu w domu? A może chciałbyś ograniczyć uciążliwość dymu papierosowego? Skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy doradzą Ci nie tylko jak oczyścić powietrze z zanieczyszczeń, ale także jak usunąć brzydkie zapachy. Dodatkowo polecamy konkretne modele oczyszczaczy powietrza, które odznaczają się ciekawym designem i wzornictwem. Zadbaj o bezpieczeństwo i zdrowie swoich domowników, dzięki poradom ekspertów z LoveAir.

Premiera nowej serii oczyszczaczy Sharp KC-D

Premiera nowej serii oczyszczaczy Sharp KC-D

Urządzenia antysmogowe

Sharp wprowadza na rynek nową, innowacyjną serię oczyszczaczy z jonizacją Plasmacluster, która odświeża i rozszerza ofertę. Nazwy nowych modeli brzmią: Sharp KC-D40EUW, Sharp KC-D50EUW, Sharp KC-D60EUW oraz czarna wersja kolorystyczna: Sharp KC-D40EUB. Modele różnią się między sobą przede wszystkim przepływami powietrza, co bezpośrednio wpływa na wydajność w oczyszczaniu i nawilżaniu.

Wynik testu zanieczyszczenia powietrza w krakowskim mieszkaniu

Badamy krakowskie powietrze - fotorelacja

Badania

Chcemy dostarczać wam sprawdzonych i rzetelnych informacji na temat jakości polskiego powietrza. Postanowiliśmy więc przebadać powietrze w Krakowie, sprawdzić faktyczny stan zanieczyszczeń i wszystko pokazać Wam na zdjęciach. Przygotujcie się na porcje faktów prosto z polskiej stolicy smogu.

Stary blok z wielkiej płyty

Syndrom chorego budynku

Dom

Czy budynki mogą chorować? Okazuje się, że tak. I choć przez to cierpią ludzie, to leczy się nie ich, lecz budynek. Syndrom chorego budynku występuje wtedy, gdy w określonym pomieszczeniu zaczynają występować u nas dolegliwości, tylko z tego powodu, że tam przebywamy.