Oczyszczacze powietrza Sharp

Autoryzowany dystrybutor Sharp

 

Sharp i jego produkty cieszą się ogromną popularnością i renomą. Firma jest od niemal 20 lat liderem wśród producentów oczyszczaczy powietrza, zarówno pod względem wielkości sprzedaży, jak i innowacyjności. Oczyszczacze Sharp to w naszej opinii doskonały wybór pod względem relacji ceny do jakości.

 

Sharp opracował i opatentował sposób skutecznego oczyszczania powietrza jonami. Plasmacluster, bo właśnie o tej technologii mowa, został dodany do oczyszczaczy w Japonii w 2003 roku i szybko stał się hitem. Zapewnia niemal 100% skuteczności w neutralizacji wszelkich alergenów, jak również wirusów, bakterii i zarodników grzybów w powietrzu.

 

Jakość wykonania oczyszczaczy Sharp, zaczynając od filtrów z 10-letnią przydatnością po trwałość i kulturę pracy zespołu wentylator-silnik, jest najwyższa. Potwierdzają to obiektywne dane techniczne, Sharp ma w swojej ofercie najcichsze oczyszczacze na rynku. Nawet tańsze modele oczyszczaczy potrafią przewyższać droższą, niemarkową konkurencję pod względem cichości pracy, posiadanych funkcji, energooszczędności i wydajności.

 

Oczyszczacze powietrza Sharp szczególnie polecamy osobom, które cierpią na alergię wziewną i astmę. Świetnie radzą sobie również ze smogiem i dymem papierosowym. Mogą być stosowane zarówno w warunkach domowych, jak i w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, palarniach czy poczekalniach.

 

Sharp CV-P10PR z prezentem

Sharp CV-P10PR - promocja!

2 699,00 zł

Tego jeszcze nie było! Tylko teraz kupując świetny klimatyzator z funkcją oczyszczania Sharp CV-P10PR możesz otrzymać gratis znakomity oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania Sharp KC-930EU-W. Klimatyzator z powodzeniem może chłodzić, osuszać, oczyszczać jonami Plasmacluster oraz wentylować pomieszczenie. Oba urządzenia są przyjazne alergikom, co potwierdzają certyfikaty PZH i BAF.

Sharp FU-Y30EU-W

Sharp FU-Y30EU-W

599,00 zł

Oczyszczacz powietrza z tradycyjnym filtrem HEPA i węglowym oraz systemem jonizacji wykorzystującym technologię Plasmacluster. Swoje zastosowanie znajdzie u wszystkich osób ceniących świetną relację ceny do jakości. Filtr HEPA oraz filtr z aktywnym węglem, w który jest wyposażony, pochłaniają alergeny, kurz, mikroskopijne pyły i przykre zapachy. Produkt przeznaczony do powierzchni nieprzekraczającej 21 m2.

Sharp KC-930EU-W

Sharp KC-930EU-W

999,00 zł

Podstawowy model Sharpa wśród oczyszczaczy powietrza z funkcją nawilżania. A zarazem najciekawsza cenowo oferta na rynku. Zastosowano w nim rewolucyjną technologię bezpiecznej, praktycznie bezozonowej jonizacji Plasmacluster. Przepływ powietrza wynosi 180 m3/godz., zaś wydajność nawilżania dochodzi do 350 ml/godz. Głośność w trybie cichym to jedyne 22 dB. Zalecana powierzchnia to 21 m2.

Sharp KC-A40EUW

Sharp KC-A40EUW

1 699,00 zł

Bazowy model w topowej serii Sharp KC-A, jest niezwykle skuteczny w usuwaniu z powietrza zanieczyszczeń, w tym smogu i alergenów. KC-A40EUW cechuje ultra-niski pobór prądu (tylko 4W), wydajność (przepływ 216 m3/godz.) i nawilżanie nawet do 45 m2. Zalecana powierzchnia oczyszczania: 26 m2. Najcichszy oczyszczacz na rynku: od 16 dB. Filtry do 10 lat w zestawie!

Sharp KC-A50EUW

Sharp KC-A50EUW

2 199,00 zł

Seria KC-A Sharpa to najwyższej klasy oczyszczacze powietrza z wydajnymi nawilżaczami ewaporacyjnymi i jonizatorem Plasmacluster. Model KC-A50EUW zadziwia poborem prądu w trybie cichym (tylko 4,3W), jak również dużą wydajnością oczyszczania (przepływ 306 m3/godz.) i nawilżania (do 600 ml/godz.). Przy tym wszystkim jest ekstremalnie cichy (nawet 16 dB). Filtry do 10 lat w zestawie!

Sharp KC-A60EUW

Sharp KC-A60EUW

2 699,00 zł

Sharp KC-A60EUW imponuje dużą wydajnością, przepływ powietrza sięga 396 m3 na godzinę. Jednocześnie wyróżnia się sprawnym nawilżaczem ewaporacyjnym (do 730 ml/godz.) i opatentowaną jonizacją Plasmacluster. Jak w pozostałych modelach z serii KC-A, funkcje oczyszczania, nawilżania i jonizacji można rozdzielać. Ponadto posiada czujniki: pyłów, temperatury, wilgotności i przykrych zapachów. Filtry do 10 lat w zestawie! Informacja: towar jest już w porcie Bramerhaven w Niemczech. Wystąpiły niespodziewane komplikacje i dostawa do Polski opóźni się o kilka dni.

Sharp FP-F30EUH

Sharp FP-F30EUH

699,00 zł

Najnowszy, podstawowy model oczyszczacza Sharp ze świetnym stosunkiem ceny do jakości. Oto Sharp FP-F30EUH z opatentowaną technologią PlasmaclusterTM i filtrem HEPA H13! Jeden z najcichszych oczyszczaczy na rynku - tylko 26dB, w połączeniu z niskim zużyciem energii sprawiają, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach. Model polecany do powierzchni do 21 m2.

Sharp KC-D40EUW

Sharp KC-D40EUW

1 899,00 zł

Nowy design, nowe funkcje, nowe wymiary - to wszystko w najnowszej serii oczyszczaczy Sharp. KC-D40EUW idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń o powierzchni nieprzekraczającej 26 m2. Model ten nie tylko oczyści powietrze, ale również może być używany jako efektywny nawilżacz. Cechuje się bardzo niskim zużyciem energii (tylko 5W), cichą pracą (od 23 dB) oraz wydajnością nawilżania na poziomie 440 ml/h.

Sharp KC-D40EUB

Sharp KC-D40EUB

1 999,00 zł

Niezwykle atrakcyjna, czarna wersja podstawowego modelu serii KC-D. Model ten nie tylko oczyści powietrze, ale również może być używany jako wydajny nawilżacz ewaporacyjny. Cechuje się bardzo niskim zużyciem energii (tylko 5W), cichą pracą (od 23 dB) oraz wydajnością nawilżania na poziomie 440 ml/h. Sharp KC-D40EUB idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni nieprzekraczającej 26 m2.

Sharp KC-D50EUW

Sharp KC-D50EUW

2 399,00 zł

Model KC-D50EUW, podobnie jak pozostałe oczyszczacze z serii KC-D wyposażony jest w zestaw filtrów, które wraz z jonizatorem tworzą efektywną broń na wszelkie zanieczyszczenia. Urządzenie przy tym cechuje się niskim poborem energii (tylko 5W) oraz cichą pracą (23dB). Wydajność nawilżania 600 ml/h, a żywotność wszystkich filtrów sięga 10 lat! Produkt przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 38 m2.

Sharp KC-D60EUW

Sharp KC-D60EUW

2 899,00 zł

Model KC-D60EUW prócz efektywnego oczyszczania, oferuje nam znakomite efekty w nawilżaniu powietrza. Przy wysokich parametrach wydajnościowych model zadziwia cichą pracą (od 25 dB) oraz niskim zużyciem energii (tylko 5,5W na wolnych obrotach). Oczyszczacz posiada czujniki pyłów, temperatury oraz wilgotności, dzięki którym ustawimy żądane warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 48 m2. Informacja: towar jest już w porcie Bramerhaven w Niemczech. Wystąpiły niespodziewane komplikacje i dostawa do Polski opóźni się o kilka dni.