Oczyszczacze powietrza Sharp

Autoryzowany dystrybutor Sharp

 

Przez wielu uważane za najlepsze oczyszczacze powietrza. Sharp i jego produkty cieszą się ogromną popularnością i renomą. Sharp jest od niemal 20 lat liderem wśród producentów oczyszczaczy, zarówno pod względem wielkości sprzedaży, jak i innowacyjności. Oczyszczacze Sharp to w naszej opinii doskonały wybór pod względem relacji ceny do jakości.

 

Sharp opracował i opatentował sposób skutecznego oczyszczania powietrza jonami. Plasmacluster, bo właśnie o tej technologii mowa, został dodany do oczyszczaczy w Japonii w 2003 roku i szybko stał się hitem. Zapewnia niemal 100% skuteczności w neutralizacji wszelkich alergenów, jak również wirusów, bakterii i zarodników grzybów w powietrzu.

 

Jakość wykonania oczyszczaczy Sharp, począwszy od długowiecznych filtrów po trwałość i kulturę pracy zespołu wentylator-silnik, jest najwyższa. Nawet tańsze modele oczyszczaczy japońskiego producenta potrafią przewyższać droższą, niemarkową konkurencję pod względem cichości pracy, posiadanych funkcji, energooszczędności i wydajności.

 

Oczyszczacze powietrza Sharp szczególnie polecamy osobom, które cierpią na alergię wziewną i astmę. Świetnie radzą sobie również ze smogiem i dymem papierosowym. Mogą być stosowane zarówno w warunkach domowych, jak i w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, palarniach czy poczekalniach.

 

Sharp FU-Y30EU-W

Sharp FU-Y30EU-W

599,00 zł

Oczyszczacz powietrza z tradycyjnym filtrem HEPA i węglowym oraz systemem jonizacji wykorzystującym technologię Plasmacluster. Swoje zastosowanie znajdzie u wszystkich osób ceniących świetną relację ceny do jakości. Filtr HEPA oraz filtr z aktywnym węglem, w który jest wyposażony, pochłaniają alergeny, kurz, mikroskopijne pyły i przykre zapachy. Produkt przeznaczony do powierzchni nieprzekraczającej 21 m2.

Sharp KC-930EU-W

Sharp KC-930EU-W

999,00 zł

Podstawowy model Sharpa wśród oczyszczaczy powietrza z funkcją nawilżania. A zarazem najciekawsza cenowo oferta na rynku. Zastosowano w nim rewolucyjną technologię bezpiecznej, praktycznie bezozonowej jonizacji Plasmacluster. Przepływ powietrza wynosi 180 m3/godz., zaś wydajność nawilżania dochodzi do 350 ml/godz. Głośność w trybie cichym to jedyne 22 dB. Zalecana powierzchnia to 21 m2. Czas realizacji: 14 dni (oczekiwanie na dostawę). 

Sharp KC-A40EU-W

Sharp KC-A40EU-W

1 699,00 zł

Bazowy model w topowej serii Sharp KC-A, jest niezwykle skuteczny w usuwaniu z powietrza zanieczyszczeń, w tym smogu i alergenów. KC-A40EU-W cechuje ultra-niski pobór prądu (tylko 4W), wydajność (przepływ 216 m3/godz.) i nawilżanie nawet do 45 m2. Zalecana powierzchnia oczyszczania: 26 m2. Wyjątkowo cicha praca: od 16 dB. Filtry do 10 lat w zestawie! Czas realizacji: 14 dni (oczekiwanie na dostawę).

Sharp KC-A50EU-W

Sharp KC-A50EU-W

2 199,00 zł

Seria KC-A Sharpa to najwyższej klasy oczyszczacze powietrza z wydajnymi nawilżaczami ewaporacyjnymi i jonizatorem Plasmacluster. KC-A50EU-W zadziwia poborem prądu w trybie cichym (tylko 4,3W), jak również dużą wydajnością oczyszczania (przepływ 306 m3/godz.) i nawilżania (do 600 ml/godz.). Przy tym wszystkim jest ekstremalnie cichy (nawet 16 dB). Filtry do 10 lat w zestawie! Czas realizacji: 14 dni (oczekiwanie na dostawę).

Sharp KC-A60EU-W

Sharp KC-A60EU-W

2 699,00 zł

Najwydaniejszy oferowany przez Sharpa model oczyszczacza (do 396 m3/godz. przepływu), z jednocześnie wyjątkowo wydajnym nawilżaczem (do 730 ml/godz.). Jak wszystkie modele z serii KC-A, obie funkcje są autonomiczne i urządzenie może pracować jako sam oczyszczacz. Wyposażony w czujniki: pyłów, temperatury, wilgotności i przykrych zapachów. Filtry na nawet 10 lat w zestawie! Czas realizacji: 14 dni (oczekiwanie na dostawę).