Oczyszczacze powietrza Sharp

Autoryzowany dystrybutor Sharp

 

Sharp i jego produkty cieszą się ogromną popularnością i renomą. Firma jest od niemal 20 lat liderem wśród producentów oczyszczaczy powietrza, zarówno pod względem wielkości sprzedaży, jak i innowacyjności. Oczyszczacze Sharp to w naszej opinii doskonały wybór dla osób szukających niezawodnych oczyszczaczy z funkcją nawilżania.

 

Oczyszczacze Sharp – parametry techniczne

Jakość wykonania oczyszczaczy marki Sharp, zaczynając od filtrów z wieloletnią przydatnością, po trwałość i kulturę pracy zespołu wentylator-silnik, jest najwyższa. Potwierdzają to obiektywne dane techniczne, Sharp ma w swojej ofercie najcichsze oczyszczacze na rynku. Nawet tańsze modele oczyszczaczy potrafią przewyższać droższą konkurencję pod względem cichości pracy, posiadanych funkcji, energooszczędności i wydajności. Urządzenia są łatwe w obsłudze i intuicyjne. Do każdego zakupionego w naszym sklepie modelu dołączamy instrukcję oczyszczacza Sharp, która zapewni łatwą obsługę urządzenia.

 

Technologia jonizacja Plasmacluster

Sharp opracował i opatentował sposób skutecznego oczyszczania powietrza jonami. Plasmacluster, bo właśnie o tej technologii mowa, został wprowadzony do oczyszczaczy w Japonii w 2003 roku i szybko stał się hitem. Odpowiednie stężenie jonów Plasmacluster potrafi zneutralizować na odległość niemal 100% alergizujących pyłków roślin, sierść zwierząt domowych, a także wirusy, bakterie i zarodniki grzybów w powietrzu. Połączenie filtracji mechanicznej (HEPA) i jonizacji daje natychmiastową ulgę niemal wszystkim cierpiącym na alergie wziewne. Skuteczność efektów tej technologii potwierdziły niezależne ośrodki badawcze z wielu krajów, w tym m.in. z Japonii (Kitasato Research Center of Environmental Sciences, Hiroshima University Graduate School of Advanced Sciences of Matter), Niemiec (Medical School of Luebeck), Koreii Południowej (Seoul National University), Wielkiej Brytanii (Retroscreen Virology) czy Chin (Shanghai Municipal Center for Disease Control and Prevention).

 

Technologia Plasmaclustr to jednak dużo więcej, niż tylko równowaga jonowa w powietrzu. Ekspozycja na jony Plasmacluster zapewnia także szereg korzyści dla Twojej skóry – poprawia nawilżenia, zwiększa elastyczność i zapewnia efekt gładkiej i zdrowej skóry. Badania prowadzone przez The Research Institute of Electrical Communication at Tohoku University potwierdziły, że jony Plasmacluster zatrzymują na powierzchni skóry powłokę z cząsteczek wodnych, co pozwala zachować wilgoć w warstwie rogowej skóry.

Zalety jonizacji Sharpa doceniają także palacze oraz właściciele zwierząt domowych. Jony Plasmacluster rozkładają trudne do usunięcia zapachy dymu papierosowego, zapachy zwierząt, czy suszonego prania w pomieszczeniu.

 

Systemy filtracji powietrza Sharp

Oczyszczacze Sharp wykorzystują kilkustopniowy system filtracji powietrza. Dzięki temu zapewniają eliminację różnych typów zanieczyszczeń. Klasyczne model oczyszczaczy Sharp dedykowane do zastosowania domowego lub biurowego wyposażone są w min. 3-stopniowy system filtrów, na który składają się: filtry wstępne, filtr węglowy oraz filtr HEPA. Pierwszy z filtrów ma za zadanie usunięcie większych zanieczyszczeń typu sierść, włosy czy kurz. Filtr węglowy odpowiada za pochłanianie i redukcję bezno(a)pirenu, formaldehydu oraz nieprzyjemnych zapachów. Kluczową rolę w usuwaniu niebezpiecznych dla zdrowia pyłów PM2,5 odgrywa filtr HEPA. Sharp stosuje kilka typów filtrów HEPA w swoich oczyszczaczach (E10, H11, H12, H13), zależnie od zaawansowania modelu oraz jego przeznaczenia. Zastosowane filtry HEPA gwarantują skuteczność w wychwytywaniu cząsteczek pyłu o wielkości 0,3 mikrona na poziomie 99,97%. To oznacza, że na 10 000 pyłów znajdujących się w pomieszczeniu, w powietrzu pozostaną zaledwie 3 pyłki. Filtry Sharpa są zabezpieczone mikrobiologicznie, dzięki temu wraz z upływem lat nie rośnie w nich ilość bakterii.

 

Skuteczność jonizacji i filtracji powietrza zwiększa odpowiednio zaprojektowany przedni wlot powietrza. Odpowiednio długa dysza bardzo efektywnie zbiera kurz i umożliwia jego szybszą redukcję. Dzięki temu poprawia się prędkość przepływu powietrza i zapobiega powstawaniu zakłóceń swobodnej filtracji.

 

Oczyszczacze Sharp z funkcją nawilżania

Oczyszczacze powietrza najczęściej używane są okresie zimowym, gdy poziom zanieczyszczenia powietrza smogiem nawet kilkukrotnie przekracza dopuszczalne normy. W okresie grzewczym smog nie jest jedynym problem. Nadmiernie przesuszone powietrze w naszych domach i mieszkaniach negatywnie wpływa na zdrowie osób, które w nich przebywają. Dlatego Sharp wyposażył wybrane modele oczyszczaczy w funkcję inteligentnego nawilżania. Zastosowana została technologia nawilżania ewaporacyjnego, która jest bardzo bezpieczna dla zdrowia. Jednocześnie sam system nawilżania jest łatwy w obsłudze i w utrzymaniu czystości.

 

Oczyszczacze Sharp dla alergików

Oczyszczacze powietrza najczęściej kojarzą się nam z urządzeniami zwalczającymi smog. Tak naprawdę oczyszczacze Sharp to dużo więcej. Ich skuteczność w szczególności doceniają alergicy cierpiący na różne typy alergii wziewnej oraz osoby z dolegliwościami układu oddechowego. Oczyszczacze Sharp serii KC-G wyposażone są w 6 czujników, które monitorują poziom zanieczyszczeń w powietrzu. Oczyszczacze automatycznie dobierają właściwe parametry pracy, aby usunąć z powietrza pyłki, pleśń, drobnoustroje, martwe ciała roztoczy oraz inne zanieczyszczenia. Duża wydajność oraz profesjonalne systemy filtracji zapewniają skuteczną redukcję alergenów także z trudno dostępnych zakamarków. Warte podkreślenia jest to, że urządzenia pracują w sposób bezpieczny dla organizmu, czerpiąc technologię jonizacji bezpośrednio z natury. Dlatego oczyszczacze Sharp polecane są alergikom, osobom starszym, dzieciom w tym także niemowlakom. Technologia Plasmacluster jest ogromnie pomocna w zwalczaniu alergenów, wirusów, bakterii oraz pleśni.

 

Oczyszczacze Sharp na smog

Smog to niebezpieczna dla zdrowia mieszanka mgły i wysokiego stężenia toksycznych gazów. W jego składzie znajdziemy tlenek węgla, tlenki azotu, dwutlenek siarki, benzo(a)pireny oraz pyły różnego pochodzenia. Nie tylko ogranicza komfort oddychania, ale przede wszystkim przyczynia się do powstania licznych dolegliwości układu oddechowego, krążenia oraz nerwowego. Dzięki oczyszczaczom Sharp mamy możliwość poprawić jakość powietrza, którym oddychamy. Wielu z nas, większość czasu spędza w obiektach zamkniętych –  w mieszkaniach, domach, biurach. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zadbali o komfort czystego powietrza. Oczyszczacze Sharp idealnie nadają się do użytku domowego oraz biurowego, a zastosowany w nich system filtracji zapewni nam czyste powietrze wolne od smogu.

 

Serie oczyszczaczy powietrza Sharp

Japoński producent stale rozbudowuje swoją ofertę, dzięki czemu obecnie jest jednym z liderów na rynku oczyszczaczy powietrza. Aktualnie dostępne są następujące serie urządzeń:

 

Seria Sharp KC-A – oczyszczacze powietrza z tej serii dedykowane do powierzchni 26-48 m2. Urządzenia osiągają doskonałe wyniki w zakresie cichości pracy. Oczyszczacze mają skuteczny system filtracji powietrza, a także funkcję nawilżania. Seria KC-A zapoczątkowała produkcję flagowych oczyszczaczy, które dostępne są na polskim rynku już ponad 5 lat. Są bardzo energooszczędne i mają duże zbiorniki na wodę. W raz z kolejnymi seriami producent wprowadzał nowe dalsze udoskonalenia, jednak oczyszczacze KC-A zdobyły ogromną popularność i w dalszym ciągu urządzenia te są godne polecenia.

 

Seria Sharp KC-D – urządzenia w tej serii mają udoskonalony system filtracji dot. filtrów wstępnych, węglowych i filtrów nawilżacza. Dodatkowo dostępne są czujniki wykrywające brzydki zapach. Wprowadzony został timer oraz czarna wersja kolorystyczna.

 

Seria Sharp KC-G – urządzenia z tej serii przeznaczone są do powierzchni 28-50 m2. W modelach KC-G poprawiona została wydajność przepływu powietrza. Zastosowano ulepszony filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym, co znacznie przełożyło się na wyższy stopień pochłaniania brzydkich zapachów. Dodano dodatkowe czujniki, 7-stopniowy wskaźnik jakości powietrza, nowy tryb sleep oraz poręczny uchwyt do transportu.

 

Oferta oczyszczaczy powietrza dostępna na polskim rynku jest dużo większa niż tylko 3 flagowe serie. Sharp stale rozbudowuje swoją ofertę, udoskonalając ją o bardziej energooszczędną i wydajniejszą technologię oraz nowoczesny design. Dobrze przyjętą nowością z 2019 r był model Sharp KC-F. Oczyszczacz ten jest energooszczędny, a jednocześnie posiada intuicyjne wyświetlacze z funkcją ściemniania. Dodatkowo został wyposażony w czujniki wilgotności i temperatury, funkcje autonomicznej pracy Auto restart oraz Time Off. Unowocześniono design urządzenia, poprzez wprowadzenie istotnych zmian w konstrukcji. 

 

Ciekawą i bardzo praktyczną nowością są przenośne urządzenia pełniące funkcję oczyszczaczy oraz jonizatorów do zastosowania samochodowego. Nowoczesny design, łatwa obsługa i cicha praca to nie jedyne zalety tych urządzeń. Głównym atutem jest doskonałą skuteczność w zakresie jonizacji i oczyszczania powietrza (także z brzydkich zapachów) sprawiają, że urządzenia są zdecydowanie godne polecenia do zastosowania w każdym aucie. W swojej ofercie Sharp ma także rozwiązanie dla osób wymagających, które szukają jednego wielozadaniowego urządzenia. Zależnie od potrzeb, urządzenie chłodzi, oczyszcza, osusza lub jonizuje powietrze.

 

Niesłabnącą popularnością cieszą się także starsze modele, które obecnie dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Oczyszczacz te dedykowane są do powierzchni ok. 21 m2. Wyposażone w 3-stopniowy system filtracji powietrza oraz jonizację Plasmacluster. Urządzenia są lekkie, energooszczędne, proste w obsłudze i osiągają bardzo dobry wynik w relacji ceny do jakości.

 

Oczyszczacz dla Ciebie!

Duży wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie model odpowiednio dopasowany swoim potrzebom. Oczyszczacz powietrza Sharp szczególnie polecamy osobom, które cierpią na alergię wziewną lub szukają oczyszczacza z nawilżaczem. Dobrze radzą sobie również ze smogiem i dymem papierosowym. Stosowane są zarówno w warunkach domowych, jak i w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych czy poczekalniach.

Znajdź idealny oczyszczacz powietrza Sharp dla siebie i dla swojej rodziny!

 

Sharp KC-A50EUW

1 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 38 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza16-49 dB
 • Koszt filtrów 220 zł/rok
 • Koszt energii 8 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-A50EUW zapewnia dużą wydajność w usuwaniu smogu (306 m3/h), niski pobór energii (od 4,3W) oraz zachwyca efektywnym nawilżaniem (do 600 ml/h). Jest jednocześnie najcichszym modelem w naszej ofercie. Jak każdy oczyszczacz Sharp, wyposażony jest w jonizację Plasmacluster, o dowiedzionej skuteczności przeciw wirusom i alergenom. Model ma 5 rodzajów filtracji.

Sharp KC-A60EUW

2 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 48 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-49 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 10 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-A60EUW imponuje wielką wydajnością (przepływ 396 m3/h) oraz wyróżnia się sprawnym nawilżaniem powietrza (730 ml/h). Kolejne zalety to niezwykle cicha praca (od 19 dB), energooszczędność (od 5,3W), długa żywotność filtrów (do 10 lat) oraz opatentowana jonizacja Plasmacluster. Oczyszczacz został wyposażony w 5 stopni filtracji.

Sharp KC-G40EUW

1 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 28 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-46 dB
 • Koszt filtrów 260 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-G40EUW, mimo niewielkich rozmiarów, cechuje duży przepływ powietrza (240 m3/h) oraz wydajnie nawilżanie (400 ml/h). Długa żywotność filtrów w połączeniu z niezwykle niskim poborem energii (od 6,5W!) gwarantuje tanią eksploatację przez długie lata. Technologia Plasmacluster dodatkowo pozbawi powietrze wszelkich wirusów i alergenów. 5 stopni filtracji pozostawia powietrze czyste w blisko 100%.

Sharp KC-G40EUH

1 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 28 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-46 dB
 • Koszt filtrów 260 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-G40EUH jest drugą wersją kolorystyczną KC-G40EU. Na tle innych modeli wyróżnia się oryginalnym ciemno-szarym kolorem. Duża wydajność (przepływ 240 m3/h), wydajne nawilżanie (400 ml/h), energooszczędność (od 6,5W!), cicha praca oraz zaawansowany system filtracji w połączeniu z technologią Plasmacluster sprawiają, że model jest idealnym wyborem do sypialń i małych pomieszczeń. Model posiada 5 stopni filtracji.

Sharp KC-G50EUW

2 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 38 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-52 dB
 • Koszt filtrów 260 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp prezentuje całkiem nową serię oczyszczaczy KC-G. Poznaj niezwykle innowacyjny model Sharp KC-G50EUW, wykorzystujący do pracy inteligentną pracę automatyczną. Zaawansowany system filtracji z długą żywotnością filtrów oraz technologia Plasmacluster gwarantuje czyste powietrze w niemal 100%! Duża wydajność (przepływ 306 m3/h) i mocne nawilżanie (450 ml/h) gwarantują wysoką sprawność. Model posiada 5 stopni filtracji.

Sharp KC-G50EUH

2 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 38 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-52 dB
 • Koszt filtrów 260 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-G50EUH jest drugą wersją kolorystyczną KC-G50EU. Ten oczyszczacz z efektywnym nawilżaniem (450 ml/h) cechuje się oryginalnym ciemno-szarym kolorem. Duża sprawność w oczyszczaniu dzięki zaawansowanemu systemowi filtracji oraz wysokiemu przepływowi powietrza (306 m3/h). Za sprawą długiej żywotności filtrów jest tani w eksploatacji, a Plasmacluster przyniesie ulgę każdemu alergikowi! 5 stopni filtracji pozbawia powietrze zanieczyszczeń w niemal 100%.

Sharp KC-G60EUW

2 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 50 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza24-53 dB
 • Koszt filtrów 270 zł/rok
 • Koszt energii 17 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-G60EUW to 6 czujników i inteligentna praca automatyczna! Poznaj najwydajniejszy oczyszczacz powietrza Sharp w ofercie! Wielka wydajność (przepływ 408 m3/h), efektywne nawilżanie (630 ml/h), technologia Plasmacluster + jonizacja punktowa Spot oraz wieloletnia żywotność filtrów. To wszystko w niezwykle cichym i energooszczędnym (6,5W+) oczyszczaczu. 5-stopniowa filtracja to blisko 100% czyste powietrze!

Sharp KC-A40EUB

1 599,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 26 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza16-46 dB
 • Koszt filtrów 200 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

KC-A40EUB jest drugą wersją kolorystyczną najmniej wydajnego przedstawiciela serii KC-A od Sharpa. Ten oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania ewaporacyjnego jest w niezwykle atrakcyjnym czarnym kolorze. Czujniki zapewniają automatyczne oczyszczanie i nawilżanie. Za sprawą rewolucyjnej jonizacji Plasmacluster model jest dedykowany dla alergików. 3-stopniowa filtracja gwarantuje skuteczność na blisko 100%.

Sharp KC-A50EUB

1 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 38 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza16-49 dB
 • Koszt filtrów 220 zł/rok
 • Koszt energii 8 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Druga atrakcyjna czarna wersja kolorystyczna oczyszczacza z funkcją nawilżania ewaporacyjnego KC-A50EU. 4 czujniki zapewniają automatyczną pracę oczyszczania i nawilżania. Spora wydajność (przepływ powietrza 306 m3/h, nawilżanie 600 ml/h), tania eksploatacja, cicha praca oraz energooszczędność są mocnymi atutami urządzenia. 3-stopniowa filtracja gwarantuje niemal całkowite oczyszczenie powietrza.

Sharp KC-D40EUW

1 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 26 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza23-47 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 6 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-D40EUW cechuje się dużą wydajnością (przepływ 216 m3/h), energooszczędnością (zaledwie 5W poboru energii), cichą pracą oraz efektywnym nawilżaniem (440 ml/h). Dodatkowo technologia Plasmacluster oraz długa żywotność filtrów sprawiają, że jest bezkonkurencyjny w swojej klasie. Nowy design cieszy oko, a 5 stopni filtracji doskonale oczyszcza powietrze.

Sharp KC-D40EUH

1 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 26 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza23-47 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 6 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-D40EUH to 3 wersja kolorystyczna dla modelu KC-D40EU. Oryginalne wykończenie w ciemno-szarym kolorze z połyskiem, efektywne nawilżanie (440 ml/h), jonizacja Plasmacluster, długa żywotność filtrów, cicha praca oraz całkiem nowe funkcje czynią z modelu niezwykle atrakcyjny oczyszczacz. Za sprawą 5-stopniowej filtracji powietrze jest czyste w niemal 100%.

Sharp KC-D40EUB

1 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 26 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza23-47 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 6 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Nowy design, nowe funkcje! Duża wydajność oczyszczania (przepływ 216 m3/h), nawilżanie (440 ml/h), bardzo niskie zużycie energii (tylko 5W), cicha praca, technologia Plasmacluster i wyróżniający, czarny kolor sprawiają, że oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUB jest klasą sam dla siebie. 5 stopni filtracji dba o czyste powietrze.

Sharp KC-D50EUW

1 899,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 38 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza23-55 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 8 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Wielka wydajność (przepływ 306 m3/h), niski pobór energii (tylko 5W), cicha praca oraz sprawne nawilżanie (do 600 ml/h) to cechy Sharp KC-D50EUW. Nowa seria = nowy design/nowe funkcje! Technologia Plasmacluster i żywotność filtrów sięgająca 10 lat są kolejnymi zaletami urządzenia. Produkt cechuje się aż 5-stopniową filtracją.

Sharp KC-D60EUW

2 199,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 48 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza25-55 dB
 • Koszt filtrów 270 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-D60EUW jest najpotężniejszym modelem nowej serii KC-D (nowy design oraz funkcje). Wielka wydajność (przepływ 396 m3/h) nie przeszkadza w niskim zużyciu energii (5,5W na wolnych obrotach) oraz cichej pracy. W dodatku Plasmacluster i długa żywotność filtrów dają nam urządzenie bezkonkurencyjne w swojej klasie. Model posiada 5-stopniową filtrację.

Sharp KC-F32EUW

1 199,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 21 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-48 dB
 • Koszt filtrów 200 zł/rok
 • Koszt energii 6 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Nowy król relacji cena/jakość od Sharpa! Duża wydajność (przepływ 180 m3/h), cicha praca (już od 21dB!), mocny nawilżacz (350 ml/h) i energooszczędność (max. 27W!). Najtańszy oczyszczacz z HEPA-13, jonizacją i nawilżaniem ewaporacyjnym! Posiada aż 3 czujniki do pracy automatycznej. Został wyposażony w aż 5 stopni filtracji.

SprawdźChwilowo niedostępny

Sharp FP-F30EUH

699,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 21 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza26-47 dB
 • Koszt filtrów 120 zł/rok
 • Koszt energii 14 zł/mc
 • Oczyszczacz z jonizacją

Nowy, podstawowy model oczyszczacza Sharp. Niszcząca wirusy i alergeny jonizacja Plasmacluster oraz filtr HEPA-13 w wyjątkowo niskiej cenie! Jeden z cichszych oczyszczaczy na rynku i najtańszych w eksploatacji. Model posiada 3 stopnie filtracji.

Sharp UJ-GC20E-B

699,00 zł

 • Zalecana kubatura pomieszczeniado 3 m3
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-36 dB
 • Koszt filtrów 50 zł/rok
 • Oczyszczacz z jonizacją

Urządzenie jest przenośnym jonizatorem/oczyszczaczem powietrza z głównym zastosowaniem do samochodu, szafy czy postawienia na biurku. Najwydajniejszy generator jonów neutralizuje wirusy, bakterie, alergeny, pleśnie, a nawet przykre zapachy z wnętrza auta. W dodatku filtr usuwa kurz oraz pyły PM10. Model posiada 2-stopniową filtrację powietrza.

Sharp UJ-GC20E-N

699,00 zł

 • Zalecana kubatura pomieszczeniado 3 m3
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-36 dB
 • Koszt filtrów 50 zł/rok
 • Oczyszczacz z jonizacją

Przenośny oczyszczacz powietrza rekomendowany do samochodu, szafy czy postawienia na biurku w oryginalnym złotym kolorze! Za sprawą świetnej jonizacji Plasmacluster oraz filtra powietrze będzie pozbawione wirusów, bakterii, alergenów, pleśni, nieprzyjemnych zapachów, kurzu oraz niezwykle niebezpiecznego pyłu PM10. Za czyste powietrze odpowiada tutaj 2-stopniowa filtracja.

Sharp CV-P10PR

3 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 35 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-52 dB
 • Koszt energii 100 zł/mc
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Urządzenie wielofunkcyjne Sharp CV-P10PR z opatentowaną technologią jonową Plasmacluster. Model zapewnia wydajne: chłodzenie (2,5 kW), oczyszczanie (przepływ 348 m3/h), osuszanie (24 L/doba) oraz wentylowanie powietrza! Doskonały design, cicha praca, niski pobór energii (klasa energetyczna A) czynią z niego bardzo atrakcyjny wybór.

SprawdźChwilowo niedostępny

Sharp KC-A40EUW

1 599,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 26 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza16-46 dB
 • Koszt filtrów 200 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-A40EUW to najmniejszy model w topowej serii KC-A. Cechuje go niezwykle niski pobór prądu (od 4W), duża wydajność oczyszczania (przepływ 216 m3/h) i efektywne nawilżanie do 450 ml/h. Na niskich obrotach jest praktycznie niesłyszalny. Filtry w zestawie do 10 lat użytkowania! 5 stopni filtracji doskonale radzi sobie z brudnym powietrzem.

SprawdźChwilowo niedostępny

Sharp KC-930EU-W

999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 21 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza22-48 dB
 • Koszt filtrów 230 zł/rok
 • Koszt energii 6 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Sharp KC-930EUW jest bazowym oczyszczaczem powietrza z funkcją nawilżania od japońskiego producenta. Cechuje się dużą sprawnością w oczyszczaniu, wydajnym nawilżaniem (350 ml/h), niskim zużyciem energii oraz cichą pracą. Opatentowana technologia Plasmacluster w połączeniu z długą żywotnością filtrów tworzą efektywną broń na zanieczyszczenia. Oczyszczacz cechuje się aż 5 stopniami filtracji.

Sprawdźbrak u producenta

Sharp KI-G75EUW

4 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 56 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-52 dB
 • Koszt filtrów 300 zł/rok
 • Koszt energii 18 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Najmocniejszy model z potężnym generatorem Plasmacluster, wytwarzający do 25 000 jonów na cm3. Jest niezwykle cichy (18 dB+) i energooszczędny (7W+). 5 czujników dba o idealną pracę automatyczną. Posiada również najwydajniejszy nawilżacz wśród modeli Sharpa (750 ml/h). Doskonale sprawdzi się jako remedium na zanieczyszczenie powietrza i objawy alergii wziewnej w domu. 5 stopni filtracji pozbawia powietrze zanieczyszczeń w niemal 100%. Ostatnie sztuki – planowana dostawa początek maja 2020r.

Sprawdźprodukt na zamówienie

Sharp FU-Y30EU-W

499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 21 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza24-44 dB
 • Koszt filtrów 120 zł/rok
 • Koszt energii 14 zł/mc
 • Oczyszczacz z jonizacją

Zintegrowany filtr HEPA E10 z węglowym oraz jonizacja Plasmacluster świetnie oczyszczają powietrze. Filtr hybrydowy pochłania kurz, mikroskopijne pyły i przykre zapachy. Plasmacluster jest niezastąpionym orężem przeciw wszelkim alergenom. Swoje zastosowanie znajdzie u wszystkich osób ceniących świetną relację ceny do jakości. Model ma 4 stopnie filtracji.

SprawdźChwilowo niedostępny
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.