Oczyszczacze powietrza Beurer

Oczyszczacze Beurer wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania oraz wydajnością. Polecamy modele, które skutecznie oczyszczają powietrze z najdrobniejszych pyłów, w tym także z drobin PM10 i PM2,5.

 

W zależności od potrzeb możesz wybrać oczyszczacz powietrza Beurer wyposażony w funkcję nawilżacza i wskaźnika wilgotności powietrza, automatycznego wyłączania czy przypominania o wymianie filtrów. Znajdziesz też produkty wyposażone w czujnik pyłów i tryb automatyczny. Urządzenia Beurer są wydajnymi rozwiązaniami w lekkiej, kompaktowej obudowie, które doskonale radzą sobie ze smogiem i alergenami.

 

Beurer oferuje oczyszczacze do zastosowania domowego. Elegancki design urządzeń idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Urządzenia te cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników, ze względu na solidność, prostą budowę oraz nowoczesne wzornictwo. Beurer to niemiecki producent z blisko stuletnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji urządzeń AGD i wellness, które poprawiają kondycję fizyczną i psychiczną, co za tym idzie pozytywnie wpływają na zdrowie.

 

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty zakupu oczyszczaczy powietrza Beurer w sklepie LoveAir. Zapewniamy bardzo dobrą cenę, serwis door-to-door oraz 3-letnią gwarancję.

 

Beurer LR 300

Beurer LR 300

999,00 zł

Elegancka stylistyka, trwałe podzespoły i nowoczesna elektronika sterująca. Przy niewielkich gabarytach cechuje go duża wydajność (CADR 200 m3/h). Wyposażony jest w zintegrowany filtr HEPA E12 (99,5%) z węglem aktywnym oraz lampę UV-C do zabijania drobnoustrojów. Dla Twojego komfortu urządzenie samo wybierze tryb pracy, dzięki wbudowanemu miernikowi stężenia pyłów i trybowi AUTO.

Beurer LR 330

Beurer LR 330

899,00 zł

Oczyszczacz powietrza i nawilżacz w jednym. Perfekcyjna oferta od Beurer — niemieckiej firmy z blisko stuletnią historią rozwiązań dla zdrowia. Zintegrowany filtr HEPA E10 i węglowy oraz ewaporacyjne nawilżanie zapewni idealną atmosferę w Twoim domu. Wyposażony jest w wyświetlacz, na którym z łatwością sprawdzisz i ustawisz odpowiadający Tobie, procentowy poziom nawilżenia powietrza.