Oczyszczacze powietrza Beurer

Oczyszczacze Beurer wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania oraz wydajnością. Polecamy modele, które skutecznie oczyszczają powietrze z najdrobniejszych pyłów, w tym także z drobin PM10 i PM2,5.

 

W zależności od potrzeb możesz wybrać oczyszczacz powietrza Beurer wyposażony w funkcję nawilżacza i wskaźnika wilgotności powietrza, automatycznego wyłączania czy przypominania o wymianie filtrów. Znajdziesz też produkty wyposażone w czujnik pyłów i tryb automatyczny. Urządzenia Beurer są wydajnymi rozwiązaniami w lekkiej, kompaktowej obudowie, które doskonale radzą sobie ze smogiem i alergenami.

 

Beurer oferuje oczyszczacze do zastosowania domowego. Elegancki design urządzeń idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Urządzenia te cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników, ze względu na solidność, prostą budowę oraz nowoczesne wzornictwo. Beurer to niemiecki producent z blisko stuletnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji urządzeń AGD i wellness, które poprawiają kondycję fizyczną i psychiczną, co za tym idzie pozytywnie wpływają na zdrowie.

 

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty zakupu oczyszczaczy powietrza Beurer w sklepie LoveAir. Zapewniamy bardzo dobrą cenę, serwis door-to-door oraz 3-letnią gwarancję.

 

Beurer LR 300

Beurer LR 300

999,00 zł

Świetne efekty wydajnościowe (przepływ 200 m3/h), niezwykle cicha praca (zaledwie 23 dB) oraz bardzo niski pobór energii (tylko 10W). Poznaj oczyszczacz powietrza Beurer LR 300. Niemiecka precyzja, która dzięki zastosowaniu unikalnej filtracji gwarantuje blisko w 100% czyste powietrze. Oczyszczacz zalecany dla powierzchni do 35 m2.

Beurer LR 330

Beurer LR 330

849,00 zł

Doskonały design (nagroda Red Dot Award), a przy tym wielka wydajność (200 m3/h), cicha praca (poniżej 50 dB) oraz energooszczędność (zaledwie 10W). Oczyszczacz powietrza Beurer LR 330 z funkcją wydajnego nawilżania (220 ml/h). Zintegrowany filtr (HEPA + węglowy) gwarantuje powietrze wolne blisko w 100% od wszelkich zanieczyszczeń. Model zalecany dla powierzchni do 20 m2.